Jamieson Zinok 10 mg 100 tbl

Skladom

Jamieson

064642021595

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

 Výživový doplnok Jamieson Zinok prispieva k správnej syntéze DNA,k plodnosti a správnej reprodukčnej a aktívnej poznávacej činnosti, k udržiavaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a zdravej pokožky.Jamieson Zinok je vhodný k podpore imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Viac detailov

Naša cena 6,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 tableta: 0,06 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Zinok prispieva k správnej syntéze DNA, k plodnosti a správnej reprodukčnej a aktívnej poznávacej činnosti, k udržiavaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a zdravej pokožky, k podpore imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Užívanie zinku môže spôsobiť deficienciu medi.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí 1 tableta denne. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných výživových doplnkov a liekov. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá tableta obsahuje: Zinok (glukónan zinku – 78 mg) 10 mg.
(100 % Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch)
Ďalej obsahuje: celulóza; hydrogénfosforečnan vápenatý (nosič), modifikovaná celulózová guma (nosič), rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)