Jamieson Total Energy 90 cps

Skladom

Jamieson

064642025333

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

 Výživový doplnok Jamieson Total Energy je prírodný energetický prípravok,ktorého ženšen pomáha zvyšovať vitalitu a posilňuje výdrž.Výživový doplnok Jamieson Total Energy s obsahom vitamínu B12 prispieva k odstráneniu vyčerpania a únavy a k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie.

Viac detailov

Naša cena 10,13 € s DPH

Jednotková cena za 1 kapsula: 0,11 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Prírodný energetický prípravok. Ženšen je prírodný rastlinný extrakt, pomáha zvyšovať vitalitu a posilňuje výdrž.Vitamín B12 prispieva k odstráneniu vyčerpania a únavy a k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Nevhodné pre pacientov s vysokým krvným tlakom. Osoby s akútnou infekciou, s glaukómom, pacienti užívajúci lítium alebo lieky na nestabilitu, by sa o užívaní prípravku mali poradiť s lekárom. Neodporúča sa konzumácia súčasne s prírodnými produktmi alebo liekmi na zvýšenie krvného tlaku alebo zároveň s výrobkami obsahujúcimi kofeín. Užívanie prípravku nenahrádza spánok.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí 1 kapsulu každé štyri hodiny, najviac 3 kapsuly v priebehu 24 hodín. Užívanie prípravku dlhšie ako 1 mesiac konzultujte s lekárom. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá kapsula obsahuje: Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus, koreň) 10:1 extrakt 33,3 mg
(Ekvivalent k 333,3 mg sušeného koreňa), Kofeín 100 mg, Vitamín B12 (Kyanokobalamín) 83,33 μg
(3332% Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch).
Ďalej obsahuje: hydrogénfosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), celulóza (emulgátor), rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), oxid kremičitý (emulgátor), rozpustná celulóza, prírodná príchuť mladej pšenice.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)