Jamieson Resveratrol 50 mg extrakt z červeného vína 30 cps

Skladom

Jamieson

064642026118

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

Výživový doplnok Jamieson Resveratrol obsahuje extrakt z hroznových jadierok antioxidant z červeného vína – podpora pre srdcovo-cievny systém.Jamieson Resveratrol eliminuje agresívne účinky voľných radikálov, čím pôsobí proti starnutiu organizmu.

Viac detailov

Naša cena 18,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 kapsula: 0,60 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Extrakt z hroznových jadierok antioxidant z červeného vína – podpora pre srdcovo-cievny systém. Unikátne zloženie eliminuje agresívne účinky voľných radikálov, čím pôsobí proti starnutiu organizmu. Obsahuje ingrediencie prírodného pôvodu: resveratrol a jadierka z hrozna. V 1 kapsule sú obsiahnuté prírodné látky, ktoré sa rovnajú objemu približne šesť pohárov červeného vína, avšak bez kalórií a alkoholu.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie:  Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí 1 kapsula 1 – 3× denne. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá kapsula obsahuje: Resveratrol (Vitis vinifera, hrozno) 50 mg, Extrakt z hroznových jadierok (10:1) 33 mg (z Vitis vinifera, jadierok) ekvivalent k 330 mg čerstvých hroznových jadierok, Fosfatidylcholín (Glycine max, sójové bôby) 67 mg.
Ďalej obsahuje: celulóza; fosforečnan vápenatý (nosič), karmina (farbivo), rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), kremičitan vápenatý (povlaková látka), želatína (želírujúca látka).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)