Jamieson Relax a spánok 60 cps

Skladom

Jamieson

064642025838

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

 Výživový doplnok Jamieson Relax a spánok upokojuje, prináša uvoľnenie organizmu. Jamieson Relax a spánok navodzuje fyziologický spánok.

Viac detailov

Naša cena 8,80 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Upokojuje, prináša uvoľnenie organizmu a navodzuje fyziologický spánok.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Neužívajte počas riadenia motorového vozidla a aktivít vyžadujúcich pozornosť a sústredenie. Vyhnite sa konzumácii alkoholických nápojov počas užívania doplnku.

Tehotenstvo a dojčenie:  Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí najviac 1 kapsulu denne pred spaním. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá kapsula obsahuje: Valeriána lekárska extrakt (4:1) 50 mg (Valeriana officinalis, koreň), Ekvivalent k 200 mg rastliny, Kocúrnik obyčajný extrakt (5:1) 20 mg (Nepeta cataria, rastlina), Ekvivalent k 100 mg rastliny, Chmeľ obyčajný extrakt (4:1) 25 mg (Humulus lupulus, šištica), Ekvivalent k 100 mg rastliny, Múčenka pleťová (4:1) 25 mg
(Passiflora incarnata, kvet), Ekvivalent k 100 mg rastliny.
Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), dihydrogénfosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), rastlinný stearan horečnatý; oxid kremičitý (povlaková látka), želatína (želírujúca látka).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)