Jamieson Omega Complete Pure Krill 500mg 60 cps

Skladom

Jamieson

064642067777

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

Výživový doplnok Jamieson Omega-3 Super Krill obsahuje 500 mg čistého oleja z kôrovcov v malých ľahkoprehĺtateľných kapsuliach bez rybacej pachute. Jamieson Omega-3 Super Krill prispieva k správnej činnosti mozgu a k dobrému zraku, podporujú optimálnu činnosť srdca.

Viac detailov

Naša cena 23,03 € s DPH

Jednotková cena za 1 kapsula: 0,38 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Obsahuje 500 mg čistého oleja z kôrovcovv malých ľahkoprehĺtateľných kapsuliach. Nové zloženie bez rybacej pachute je obohatené príjemnou prírodnou čerešňovo-vanilkovou arómou. DHA prispieva k správnej činnosti mozgu a k dobrému zraku. EPA a DHA podporujú optimálnu činnosť srdca. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.)

Nepoužívajte:  U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.Obsahuje alergén, výrobok z kôrovcov. Neužívajte ak ste alergickí na kôrovce. Poraďte sa o užívaní tohto doplnku s lekárom pri poruche zrážanlivosti krvi, ak užívate antikoagulanciá, či iné lieky alebo ak ste tehotná alebo dojčíte.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí a adolescenti od 9 – 17 rokov: 2 – 4 kapsuly denne alebo sa poraďte s lekárom.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá kapsula obsahuje:
100 % čistý olej z antarktických kôrovcov (Euphausia superba, olej z morského kôrovca) 500 mg
z toho: Omega-3 mastné kyseliny 106 mg
EPA (kyselina eikozapentaénová) 53 mg
DHA (kyselina dokozahexaénová) 29 mg
Fosfolipidy 231 mg
Astaxantín-esterifikovaná forma 0,264 mg
Ďalej obsahuje: želatína (nosič), glycerol (povlaková látka), sorbitol, príchuť čerešňová, vanilková

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)