Ovupred ovulačný mikroskop 1 ks

Kód tovaru:

EAN: 5999881577020

23,50 € s DPH

Jednotková cena za ks23,50 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Ovupred ovulačný mikroskop je mikroskopický ovulačný test založený na zmene kryštalizácie slín alebo cervikálneho hlienu počas ovulácie. Použitím Ovupred ovulačného mikroskopu pohodlne a rýchlo zistíte obdobie ovulácie - Vaše plodné dni vhodné na otehotnenie.

Detaily

Charakterisitka: OvuPred je jednoduchý, spoľahlivý ovulačný mikroskop pre viacnásobné použitie, ktorý môže predpovedať dni Vašej ovulácie a teda aj Vaše plodné dni. Práve počas týchto dní je najvyššia pravdepodobnosť otehotnieť. S OvuPred ovulačným mikroskopom môžete zistiť kedykoľvek a kdekoľvek či nastali Vaše plodné dni, alebo nie. Tento jednoduchý, rýchly test vám pomôže sledovať vaše plodné dni s vysokou presnosťou. Samozrejme, OvuPred slúži aj na rozpoznanie neplodných dní. Môže Vám preto poslúžiť aj ako antikoncepcia v prípade, že si už neželáte otehotnieť a z akéhokoľvek dôvodu nemôžete užívať hormonálnu antikoncepciu.

Nepoužívajte: Mikroskop je nevhodný pre ženy tesne pred menopauzou, ženy užívajúce hormonálnu antikoncepciu alebo inú formu hormonálnej liečby.

Použitie: Použitie OvuPred ovulačného mikroskopu je jednoduché. Dáte sliny alebo hlien krčka maternice na sklíčko z mikroskopu a necháte zaschnúť 8-10 minút. Ak pri pohľade do objektívu mikroskopu uvidíte zmes koliesok podobných bublinkám a beztvaré vzory, znamená to že nemáte plodný deň. Ak má však obraz zreteľnú papraďovú, či rebríčkovú štruktúru, znamená to že ste máte práve plodný deň.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 730

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)