Jamieson Echinacea s cesnakom a zázvorom 45 cps

Skladom

Jamieson

064642045317

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

 Výživový doplnok Jamieson Echinacea s cesnakom a zázvorom je prípravok s kombinovaným účinkom echinacey, cesnaku a zázvoru.Jamieson Echinacea s cesnakom a zázvorom obsahuje echinaceu purpurovú,ktorá pôsobí ako podpora imunitného systému.

Viac detailov

Naša cena 8,88 € s DPH

Jednotková cena za 1 kapsula: 0,20 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Jamieson Echinacea s cesnakom a zázvorom je prípravok s kombinovaným účinkom echinacey, cesnaku a zázvoru.Jamieson Echinacea s cesnakom a zázvorom obsahuje echinaceu purpurovú,ktorá pôsobí ako podpora imunitného systému.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Dlhodobejšie užívanie - viac ako 8 týždňov konzultujte s lekárom. Pri pretrvávajúcich alebo zhoršujúcich sa príznakoch sa poraďte s lekárom. Ak trpíte progresívnym systematickým ochorením alebo užívate imunosupresíva poraďte sa pred prvým užitím s lekárom.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí 2–3 kapsuly denne. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá kapsula obsahuje: Echinacea purpurea, extrakt (3:1) 100 mg, Ekvivalent k 300 mg čerstvej rastliny.
Ďalej obsahuje: želatína ( želírujúca látka), fosforečnan vápenatý (povlaková látka), celulóza ( nosič), rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), oxid kremičitý, zázvor, cesnakový olej.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)