Walmark Vitamín A Max 30 cps

Skladom

Walmark

Novinka

Walmark Vitamín A je výživový doplnok na podporu zraku a imunity. Walmark Vitamín A je vhodný pre ľudí pracujúcich s počítačmi a inak namáhajúcich oči, pozitívne podporuje zrakové schopnosti, pomáha zachovať zdravú pokožku a prispieva k správnej funkcii imunitného systému. 

Viac detailov

Naša cena 3,26 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Vitamín A je vitamín rozpustný v tukoch, ktorý si organizmus môže uchovávať. Tobolky obsahujú aktívnu formu vitamínu A – retinol, ktorý sa inak nachádza výlučne v potravinách živočíšneho pôvodu. Vitamín A je potrebný pre dobrý zrak a zdravú pokožku. Prispieva k udržaniu železa v tele a k správnej funkcii imunitného systému.

Nepoužívajte: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov.  Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nepoužívajte pri alergii na zložky produktu. Pri hypervitaminóze A, súčasnej liečbe retinoidmi (druh liekov na liečbu akné).

Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodný pre tehotné ženy. O užívaní počas dojčenia sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsulu každý druhý deň zapiť tekutinou. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.

Zloženie v 1 kapsule: olej, želatína, zvlhčovadlo (glycerín), retinyl palmitát - vitamín A (6000 I.U. - 1,8 mg).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)