Biolactiv prášok 10 sáčkov

Skladom

Valeant

Novinka

Výživový doplnok Biolactiv prášok obsahuje aktívne mikrobiálnei kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene vyskytujú v tráviacom trakte. Biolactiv je navyše obohatený o komplex vitamínov skupiny B. Biolactiv prášok je určený pre dospelých a deti od 3 rokov.

Viac detailov

Naša cena 7,55 € s DPH

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Biolactiv-výživový doplnok s aktívnymi mikrobiálnymi kultúrami mliečneho kvasenia a vitamínmi.  V tráviacom trakte zdravého človeka sú prítomné rôzne živé mikroorganizmy, ktoré tvoria fyziologickú mikroflóru čreva a majú dôležitú úlohu vo výžive človeka. Črevo okrem tráviacej funkcie zaisťuje aj funkcie obranné, je tak významným prvkom celého imunitného systému. Mikroflóra čreva môže byť narušená nesprávnou životosprávou, hnačkou alebo zápchou, tiež pri užívaní antibiotík. Vitamíny skupiny B majú niektoré pozitívne účinky na organizmus:

  • vitamín B6 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému
  • riboflavín, vitamín B6, niacín prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy
  • riboflavín, vitamín B6, niacín prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
  • niacín a riboflavín prispievajú k zachovaniu zdravých slizníc

 

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky prípravku. U detí do 3 rokov. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace matky.

Použitie: 1vrecko 1 x denne rozpustiť v pohári vody alebo priamo v ústach. Prípravok nepridávať do horúcich nápojov alebo jedál.  Môže sa užívať dlhodobo. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Na stiahnutie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)