HiPP 2 BIO Combiotic 4x500 g

Skladom

Hipp

4062300366077

Novinka

Následná mliečna dojčenská výživa HiPP 2 BIO Combiotic obsahuje prírodné kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku.Následná mliečna dojčenská výživa HiPP 2 BIO Combiotic je vhodná od ukončeného 6.mesiaca,obsahuje vitamíny A,C,D - na podporu imunitného systému.

Viac detailov

40,90 € s DPH

Jednotková cena za 1 kg: 20,45 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 0,00 €)

Detaily

Charakteristika: Inšpirované prírodou a vyrábané v BIO kvalite. Mlieko Hipp Combiotok je kombinácia prebiotík GOS a probiotík. 

  • PRAEBIOTIK - vláknina GOS - galaktooligosacharidy získané z laktózy
  • PROBIOTIK - prírodné kultúry mliečneho kvasenia Lactobacillus fermentum hereditum®, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko obsahuje veľké množstvo probiotických kultúr, ktoré môžu byť individuálne rozdielne.
  • omega-3 mastné kyseliny: DHA - kyselina dokozahexaénová - denný príjem 100mg DHA prispieva k normálne vývinu zraku u kojencov
  • omega-3 mastné kyseliny: ALA - kyselina alfa linolénová - dôležitá pre rozvoj mozgu a nervových buniek  a tým pre zdravý rast Vášho dieťaťa.
  • Laktóza - rovnako ako materské mlieko obsahuje ľahko stráviteľný mliečny cukor
  • Vitamíny C a D - na podporu správnej funkcie imunitného systému
  • Železo - prispieva k normálnemu rozvoju kognitívnych funkcií
  • Bez lepku
  • Nová receptúra*
  • V BIO kvalite

Nepoužívať: V prípade precitlivenosti Vášho dieťatka na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku.

Spôsob použitia: Pri príprave výživy sa postupuje podľa návodu na prípravu na obale výrobku.

Pitnú vodu pred každou prípravou čerstvo prevaríme a necháme vychladnúť na 40-50oC. 2/3 pripravenej vody nalejeme do fľaše. Odmerku zľahka naplníme výrobkom a opačnou stranou noža zarovnáme. Odmerané množstvo výrobku vložíme do fľaše. Fľašu uzatvoríme a dôkladne pretrepeme. Pridáme zostatok vody a opäť niekoľkokrát dôkladne pretrepeme. Ochladíme na teplotu vhodnú na pitie (cca 37oC). Teplotu preveríme. Pri kŕmení držte dieťa v náručí resp. nenechávajte bez dozoru.-*
Nesprávna príprava alebo uchovávanie pripravenej fľaše by mohlo viesť k ohrozeniu zdravia Vášho dieťaťa - napr. nárast nežiaducich bakteriálnych zárodkov. Pripravujte výživu pred každým kŕmením čerstvú. Zostatky opakovane nepoužívajte. Fľašu a všetky jej súčasti vždy starostlivo vymyte. Otvorený obal ihneď po odobraní výrobku dobre uzavrite, uchovávajte v suchu pri max. 25°C a zamedzte kolísaniu teplôt. Výrobok spotrebujte do 3 týždňov od otvorenia obalu.
Nezohrievajte výživu v mikrovlnnej rúre (nebezpečenstvo popálenia!). 

Dôležité upozornenie:

Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Dojčenské mlieko by sa malo používať na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výhradné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a pokiaľ je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má i zvýšené finančné a sociálne dopady oproti dojčeniu. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy a dávkovania a použitia dojčenskej výživy uvedený na obale. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch.

Potravina na osobitné výživové účely. Následná mliečna dojčenská výživa v prášku.

Zloženie: ODTUČNĚNÉ MLÉKO*, PRODUKT MLÉČNÉ SYROVÁTKY*, rostlinné oleje*(palmový olej*❤, řepkový olej*, slunečnicový olej*), LAKTÓZA* (z MLÉKA*), galaktooligosacharidy* z LAKTÓZY* (z MLÉKA), RYBÍ olej 1 , chlorid vápenatý, citronan draselný, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, uhličitan vápenatý, L-tyrozin, L-tryptofan, citronan sodný, uhličitan hořečnatý, síran železnatý, stabilizátor, kyselina mléčná, L-cystein, L-askorbát sodný+ kyselina L-askorbová + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), nikotinamid, přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum® 2 ), oxid zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), síran měďnatý, retinyl acetát (vitamín A), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B6), jodičnan draselný, kyselina listová, selenan sodný, síran manganatý fytomenadion (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotin. Vztahuje se k sušenému stavu potraviny.

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)