Walmark Santoin ústna voda 200 ml

Skladom

Walmark

Novinka

Walmark Santoin ústna voda je výživový doplnok, ktorý je určený na každodennú ústnu hygienu. Walmark Santoin ústna voda má pozitívny účinok pri paradentóze.

Viac detailov

Naša cena 5,20 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 26,00 €

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Santoin - ústna voda Walmark je určená na každodennú ústnu hygienu. Je vyrobená na báze liečivej rastliny Macleya cordata. Účinné látky priaznivo pôsobia na stav ďasien, pomáhajú zmenšovať obnažovanie zubných krčkov a prispievajú k ochrane pred tvorbou zubného povlaku. Santoin - ústna voda Walmark pomáha znižovať riziko vzniku paradentózy a priaznivo pôsobí pri nežiaducich prejavoch tejto choroby. Podporuje účinok zubnej pasty Santoin excellent a Santoin.

Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku.

Dávkovanie: Používa sa dvakrát denne po vyčistení zubov. Ústa sa vyplachujú asi 10 ml (obsah uzáveru) neriedenej ústnej vody približne pol minúty. Po použití sa už ústa nevyplachujú vodou a pre maximálny účinok sa odporúča pol hodiny nejesť a nepiť.

Zloženie: výťažok z Macleya cordata, alantoín.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)