topnatur CHLORELLA Original prášok 150 g

Skladom

TOPNATUR

8594028193742

Novinka

Výživový doplnok topnatur CHLORELLA Original obsahuje sladkovodnú riasu Chlorella Pyrenoidosa v práškovej forme. topnatur CHLORELLA Original je vhodná pre deti od 3 rokov.

Viac detailov

Naša cena 12,56 € s DPH

Jednotková cena za 1 kilogram: 83,74 €

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Chlorella Pyrenoidosa je sladkovodná riasa s vysokým obsahom bielkovín. Je tiež zdrojom železa. Zrejme najdoležitejšiou zložkou Chlorelly je rastový faktor CGF, ktorý sa skladá predovšetkým z komponentov bunkového jadra tejto riasy. Chlorella Original TOPNATUR obsahuje chlorofyl, listovú zeleň rastlín.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 x denne vrchovatú čajovú lyžičku (3 g). Dodržujte doporučené dávkovanie!

Spôsob prípravy: vrchovatú čajovú lyžičku (3g) prášku rozmiešať v tekutine alebo jedle.

Zloženie: Chlorella pyrenoidosa (riasa)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Príslušenstvo