Jamieson Kráľovský ženšen Red-Dragon 60 tbl

Skladom

Jamieson

T01822

064642022271

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

Výživový doplnok Jamieson Kráľovský ženšen obsahuje výťažky zo ženšenu a ďalších bylín používaných v tradičnej čínskej medicíne. Ženšen sa považuje za rastlinný životabudič vhodný pre starších ľudí na zvýšenie vitality, odstránenie únavy. Vhodný pre dospelých.

Viac detailov

Naša cena 16,88 € s DPH

Jednotková cena za 1 tableta: 0,28 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Ženšen prírodný rastlinný extrakt, používaný po stáročia na zachovanie telesnej a duševnej rovnováhy v organizme, pomáha zvyšovať vitalitu a posilňuje výdrž a celkovú fyzickú kondíciu, imunitu, priaznivo ovplyvňuje stres a únavu.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Súčasne s užívaním inzulínu, liekov na riedenie krvi, kofeínu. U diabetikov.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok je nevhodný pre tehotné a dojčiace matky.

Dávkovanie: 2 tablety denne, najdlhšie po dobu 3 mesiacov. Prípravok môže spôsobiť nespavosť. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Panax Ginseng (získaný z Shiu Chu 3,5 mg, Tien Chi 3,5 mg, Red Kirin 3,5 mg – korene); korene Pseudostellaria heterophylla 20,7 mg, Adenophorea tetraphylla 20,7 mg, Salvia miltiorrhiza 20,7 mg, Scrophulara ningpoensis 124,2 mg, Codonopsis pilosula 20,7 mg a Polygonum multiflorum 124,2 mg; Astragalus membranaceus 20,7 mg; Lycium Chinese 124,2 mg Ganoderma lucidummycelium 8,6 mg bobuľa 500 mg
Ďalej obsahuje: fosforečnan vápenatý (nosič), modifikovaná celulózová guma (objemové činidlo), rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý, oxid kremičitý, rozpustná celulóza, polyetylén glykol (povlaková látka)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)