Menu
banner

Walmark Magnesium B6 60 tbl Zväčšiť

Walmark Magnesium B6 60 tbl

Walmark

Magnesium B6 Walmark je výživový doplnok, ktorý pozitívne vplýva na nervový a svalový systém. Magnesium B6 Walmark zachováva normálne funkcie imunitného systému, prispieva k zachovaniu zdravých kostí a zubov a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 5 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 5 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,05 €.


Naša cena s DPH5,70 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Charakteristika: Magnesium B6 Walmark je výživový doplnok, ktorý pozitívne vplýva na nervový a svalový systém. Magnesium B6 Walmark zachováva normálne funkcie imunitného systému, prispieva k zachovaniu zdravých kostí a zubov a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.Magnesium (horčík) je základná minerálny prvok ľudského tela. Je potrebný na fungovanie nervového systému, svalov, na tvorbu a zachovanie zdravých kostí a zubov a pre energetický metabolizmus. Pyridoxín (vitamín B6) podporuje normálne funkcie nervového systému a psychické funkcie; navyše prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a podporuje normálne fungovanie imunitného systému. Magnesium sa v tomto produkte nachádza v organickej forme (laktát horečnatý), ktorá sa vyznačuje lepšou schopnosťou vstrebávania sa do ľudského organizmu.  Kombinácia magnesia (horčík) a pyridoxínu (vitamín B6) predstavuje veľmi užitočný doplnok pre osoby vystavené zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži a pre športovcov. Magnesium vďaka vitamínu B6 lepšie preniká cez bunkové steny.

Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku, ako náhradu pestrej stravy, v rozpore s dávkovaním. Nie je vhodný pre deti.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 - 2 tablety 3-krát denne, zapiť tekutinou. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nadmerné použitie môže mať laxatívne účinky. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25°C!

Zloženie:

hmot./3 tbl.

% RP*

hmot./6 tbl.

% RP*

Laktát horečnatý dihydrát

(1 500 mg laktátu  horečnatého dihydrátu v 3 tbl.zodpovedá
150 mg Mg2+   t.j. 40% ODD)

1 50,0 mg

40

3 00,0 mg

80

Pyridoxín (vitamín B6)

4,2 mg

300

8,4 mg

600

* % referenčného príjmu v 3 a v 6 tabletách

Zloženie: laktát horečnatý dihydrát, náhradné sladidlo (sorbitol), mikrokryštalická celulóza, látky protihrudkujúce (stearát horečnatý, oxid kremičitý), kyselina steárová, hydroxypropyl metylcelulóza, polyfruktóza, hrachový škrob, talok, triglyceridy, pyridoxín hydrochlorid.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Walmark Magnesium B6 60 tbl

Walmark Magnesium B6 60 tbl

Magnesium B6 Walmark je výživový doplnok, ktorý pozitívne vplýva na nervový a svalový systém. Magnesium B6 Walmark zachováva normálne funkcie imunitného systému, prispieva k zachovaniu zdravých kostí a zubov a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)