Walmark Laktobacily Forte 14 cps

Skladom

Walmark

Novinka

Laktobacily Forte je výživový doplnok, ktorý obsahuje 15,6 miliárd baktérií rodu Lactobacillus a Bifidobacterium v maximálnej dennej dávke, ktoré sú nevyhnutnou zložkou črevnej mikroflóry. Laktobacily Forte sú vhodné na cesty, taktiež je vhodné užívať ich počas alebo po liečbe antibiotikami.

Viac detailov

Naša cena 4,94 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Laktobacily FORTE s fruktooligosacharidmi predstavujú nový moderný prípravok. Baktérie rodu Lactobacillus a Bifidobacterium sú nevyhnutnou zložkou črevnej mikroflóry. Laktobacily FORTE obsahujú osem druhov baktérií vo veľmi vysokom množstve 15,6 miliárd v maximálnej dennej dávke. Laktobacily FORTE je vhodné užívať počas alebo po liečbe antibiotikami. Prípravok je tiež obohatený o fruktooligosacharidy, ktoré slúžia ako substrát pre mikroflóru v hrubom čreve.

Nepoužívajte: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 - 3 kapsuly denne, s jedlom alebo do 30 minút po jedle, najlepšie ráno. 1 - 2 kapsuly denne počas dlhodobého užívania, v prípade potreby 3 kapsuly.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Zloženie: maltodextrín, fruktooligosacharidy, želatína, baktérie (obs.: zložky mlieka a sóje), protihrudkujúca látka (stearát horečnatý), antioxidant (kyselina askorbová)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)