Menu
banner

SeptiLEN 20 past Zväčšiť

SeptiLEN 20 past

8584005717276

sanofi-aventis Slovakia

Septisan pomáha liečiť zápal horných dýchacích ciest a zápal ústnej dutiny. Septisan môžu o užívať deti od 5 rokov, tehotné i dojčiace ženy.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 2 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 2 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,02 €.


Naša cena s DPH2,79 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Indikácie: Septisan sa užíva pri zápaloch horných dýchacích ciest a ústnej dutiny. Môže sa podávať aj ako doplnok celkovej antibiotickej liečby. Liek môžu užívať dospelí, mladiství, deti od 5 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Kontraindikácie: Liek sa nesmie užívať pri precitlivenosti na liečivo alebo niektorú z pomocných látok. Liek sa nesmie podávať deťom do 5 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Tehotné a dojčiace ženy môžu liek užívať.

Dávkovanie: Ak lekár neodporučí inak, užívajte 3-4-krát denne 1 pastilku. Rovnaké dávkovanie platí aj pre deti od 5 rokov a pre tehotné a dojčiace ženy. Pastilku nechajte voľne rozplynúť v ústach, neprehĺtajte, nerozhryzujte.

Po užití pastilky je vhodné aspoň 1/2 hod nepiť a nejesť.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Účinná látka:tridekanamoniumhydrogénadipát
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku:5mg/ 1 past
Lieková forma:tvrdé pastilky

Napísať hodnotenie

SeptiLEN 20 past

SeptiLEN 20 past

Septisan pomáha liečiť zápal horných dýchacích ciest a zápal ústnej dutiny. Septisan môžu o užívať deti od 5 rokov, tehotné i dojčiace ženy.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)