Menu
banner
Hliva ustricová + lactobacily + vit.C  AKCIA 1+1 120 + 120 cps Zväčšiť

Hliva ustricová + lactobacily + vit.C AKCIA 1+1 120 + 120 cps

Hliva ustricová +lactobacily+ vit.C je výživový doplnok, ktorý podporuje správne fungovanie organizmu. Hliva ustricová +lactobacily +vit. C pôsobí priaznivo aj na trávenie. Teraz AKCIA 1+1!!!

Viac detailov

Novinka

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 23 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 23 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,46 €.


Naša cena s DPH23,64 €

logo PayPal Logo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Charakteristika: Terezia 100 Hliva ustricová – obsahuje komplex prírodných látok pre správne fungovanie organizmu. Vďaka Terezia 100 Hlive ustricovitej môžete svojmu telu dodať v jednom všetko, čo potrebuje. Hliva ustricovitá (Pleurotus ostreatus) je drevokazná huba. Hliva je bohatým zdrojom celého radu prírodných látok. Obsahuje dôležité proteíny, steroly, aminokyseliny, mastné kyseliny, vitamíny, veľa minerálnych látok a predovšetkým β-1, 3-D glukány.
Hliva ustricovitá sa cení aj vďaka vysokému obsahu vlákniny. Ide o nestráviteľnú zložku potravy, ktorá podporuje zvýšenie počtu zdraviu prospešných mikroorganizmov v čreve. Rozpustná vláknina – najmä inulín – funguje ako prebiotikum. Zjednodušene povedané – je výživou pre probiotiká. Ak sa skombinujú v jednom prípravku probiotiká a prebiotiká, nastane symbiotický účinok a jeho pozitívny efekt sa zvýši – vytvorí sa symbiotikum. Množenie a aktivita škodlivých baktérií sa potlačí, čo prispieva k lepšej podpore imunity.

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne po jedle počas 1 - 3 mesiacov. Kapsuly sa prehĺtajú celé a zapíjajú vodou alebo sa rozdelia a obsah sa nasype do jedla alebo vody.

Zloženie: 1 želatínová kapsula obsahuje 330 mg zmesi hliva ustricovitá + probiotiká + vitamín C [prášok sušenej hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus), vitamín C (kyselina askorbová), sušený extrakt zo šípiek (Rosa laevigata), probiotiká (Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum), prebiotikum – inulín, vitamín K (fylochinon)]. 1 kapsula obsahuje 118,2 mg β-glukánu ± 3,75 mg.

Napísať hodnotenie

Hliva ustricová + lactobacily + vit.C  AKCIA 1+1 120 + 120 cps

Hliva ustricová + lactobacily + vit.C AKCIA 1+1 120 + 120 cps

Hliva ustricová +lactobacily+ vit.C je výživový doplnok, ktorý podporuje správne fungovanie organizmu. Hliva ustricová +lactobacily +vit. C pôsobí priaznivo aj na trávenie. Teraz AKCIA 1+1!!!