Menu
banner
Znížená cena Diosven Generica 60 tbl  1+1 AKCIA Zväčšiť

Diosven Generica 60 tbl 1+1 AKCIA

Hlavnými zložkami výživového doplnku Diosvenmikronizovaný a čistený diosmin s hesperidínom, s prídavkom aescínu. Diosven je vhodný len pre dospelých.

Viac detailov

Novinka

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 12 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 12 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,24 €.


Naša cena s DPH12,97 €

Pôvodná cena s DPH13,87 €

-0,90 €

logo PayPal Logo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Charakteristika: Diosven je vyrábaný v podmienkach GMP (Správna výrobná prax certifikovaná Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv). Hlavnými zložkami prípravku Diosven sú mikronizovaný a čistený diosmín s hesperidínom (tzv. MPFF – mikronizovaná purifikovaná flavonoidná frakcia) a aescín, získaný z plodov pagaštanu konského.

Nepoužívajte: Ako náhradu rozmanitej stravy. U detí. Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok sa nesmie užívať počas tehotenstva a dojčenia.

Dávkovanie: Výživový doplnok sa užíva v dávke 1 tableta 1x denne, počas jedla. Tablety sa prehĺtajú vždy v celku (nerozhryzené) a zapijú sa dostatočným množstvom tekutiny. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie v 1 tablete: mikronizovaný diosmín/hesperidín 450/50 mg, objemové činidlá: hydrogénfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokryštalická celulóza, polyvinylpyrolidón; nosič: kroskaramelóza; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; povlakové látky: hydroxypropylmetylcelulóza, polydextróza, mastenec, maltodextrín; farbivá: oxid titaničitý, žltý a červený oxid železa.

Napísať hodnotenie

Diosven Generica 60 tbl  1+1 AKCIA

Diosven Generica 60 tbl 1+1 AKCIA

Hlavnými zložkami výživového doplnku Diosvenmikronizovaný a čistený diosmin s hesperidínom, s prídavkom aescínu. Diosven je vhodný len pre dospelých.