Menu
banner

Dormian Rapid 20 cps GS Zväčšiť

Dormian Rapid 20 cps GS

Výživový doplnok Dormian Rapid GS obsahuje extrakty,ktoré napomáhajú pri ťažkostiach so zaspávaním.Výživový doplnok Dormian Rapid GS poskytuje rýchle a príjemné zaspávanie.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 6 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 6 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,12 €.


Naša cena s DPH6,11 €

logo PayPal Logo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Charakteristika: Výživový doplnok Dormian Rapid GS obsahuje extrakty,ktoré napomáhajú pri ťažkostiach so zaspávaním.Výživový doplnok  Dormian Rapid GS poskytuje rýchle a príjemné zaspávanie.

Výhody prípravku (účinné látky v ňom obsiahnuté pôsobia na): rýchlejšie a príjemnejšie zaspávanie, pokojný a posilňujúci spánok po celú noc, prirodzené prebúdzanie. Látky obsiahnuté v GS Dormian Rapid nevyvolávajú vznik závislosti a ani abstinenčné príznaky po ukončení užívania.

Použitie: Obvykle sa užíva podľa potreby 1 kapsula. Pri prvom užívaní odporúčame dávkovanie pol hodinu večer pred spaním. Pre lepší účinok je vhodné sa riadiť zásadami spánkovej hygieny. 

Nepoužívať: Nie je určené pre deti.Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť.Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.     

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste alergická na ktorúkoľvek zložku poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Zloženie:  Extrakt z valeriány lekárskej(100mg), želatínový obal (želatína, glycerol), objemové činidlo (ryžová múka), extrakt z medovky lekárskej(50mg), extrakt z chmeľu otáčavého(25mg), extrakt z mučenky opletavej(25mg)
, protihrudkové činidlá (mastenec, kremičitan vápenatý, stearan horečnatý), farbivo (oxid titaničitý).     

Napísať hodnotenie

Dormian Rapid 20 cps GS

Dormian Rapid 20 cps GS

Výživový doplnok Dormian Rapid GS obsahuje extrakty,ktoré napomáhajú pri ťažkostiach so zaspávaním.Výživový doplnok Dormian Rapid GS poskytuje rýchle a príjemné zaspávanie.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)